Zadajte meno a email a zašleme vám eBook zdarma

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

TEPLO, AKO MÁ BYŤ!

 

ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ / EKONOMIKA A TEPELNÝ KOMFORT

Najvyššia energetická účinnosť v porovnaní s inými infrapanelmi, ako aj na všetky bežné vykurovacie systémy v kombinácii s fotovoltaikou dosahujú absolútne najvyššie hodnoty z hľadiska energetickej účinnosti, overené v štúdii Aristotelovej univerzity v Solúne ( laboratórium prenosu tepla a environmentálneho inžinierstva ).

 

TEPLO OVPLYVŇUJE

Naše infrapanely majú jemné, dlhovlnné infračervené žiarenie C ( 7-15 mikrónov vlnovej dĺžky ); žiadny ohrev vzduchu, ale priamy ohrev telesa v priestore alebo priestore obalu, ktoré je prospešné pre ľudský organizmus a posilňuje imunitný systém.

Infravykurovanie - bez prachu a bez baktérií vnútornú klímu s konštantnou teplotou a steny bez akejkoľvek formy.

 

RIADENIE TERMOSTATOM

Aby sa zabránilo zbytočnej spotrebe energie ! Použitím termostatov sa dosiahne individuálna regulácia a presné ovládanie pre požadovanú požiadavku na teplo.

 

UNIKÁTNA METÓDA V RAKÚSKU

Vývoj a výroba prebieha výhradne v Rakúsku na princípe čiastočného akumulačného vykurovacieho zariadenia na vysoko moderných strojoch ( ISO 9001: 2008 ISO 1401: 2004 ).

 

NAJVYŠŠIA KVALITA / ŠETRNÝ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Navrhnutý podľa najnovších ekologických a ekonomických kritérií. Používanie surovín, ktoré sú vyvinuté pre Redwell exkluzívne.

 

NAJVÄČŠIA ROZMANITOSŤ PRODUKTOV

Vzhľadom k rozsiahlej a vývojovej práci Redwell majú najväčšiu rozmanitosť produktov: smaltované plochy, acrylové s práškovou farbou, štandardné motívy a prírodné motívy, rôzne sklenené a zrkadlové prevedenie, bridlice vzhľadu povrchu, moderné stropné pre komerčné a priemyselné využitie. Vysoká kvalita !

Získať ebook ZADARMO

 

Zadajte meno, mesto a email a získate ebook Zadarmo:   20 dôvodov prečo vykurovať infrapanelmi Redwell

 

Redwell záruka kvality

Pri nákupe Redwell infračervených panelov si kúpite výrobok, ktorý bol vyrobený v najmodernejších výrobných závodoch     viac...

On-line cenová ponuka zdarma

 

Formulář byl odeslán, děkujeme.