Zadajte meno a email a zašleme vám eBook zdarma

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Redwell víťaz Energy Globe Award v roku 2015!

18.09.2015 14:12

Redwell Manufaktur GmbH, ktorému udelili vo februári 2015 prestížne ocenenie Energy Globe Award je regionálnym víťazom!

Ako výrobca inovatívnych infračervených vykurovacích systémov generálny riaditeľ a developer Mike Buschhoff sa zaoberal s úplne novým nápadom: Vykurovacie systémy Energeticky úsporná kombinácia s výkonným zdrojom svetla - 2v1.

Kombinácia kúrenie a osvetlenie poskytuje spoločné využívanie zdrojov energie bez zložitých inštalácií vykurovania a osvetľovacej techniky. Táto navrhnutá špeciálna technológia infračerveného vykurovania sa nachádza v centrálnej časti kruhového stropného prvku.

Kombinácia nový produkt "2v1 - Heat & Light" ponúka potenciál úspor s bežnými vykurovacími systémami, pokiaľ ide o spotrebu energie, prevádzkové náklady, náklady na inštaláciu, potrebné množstvo priestoru, ochranu životného prostredia, ako aj zdravotné výhody (infračervené lúče - teplé steny a všetky objekty v miestnosti bez cirkulácie vzduchu. Preto žiadne zvírenie prachu, baktérie, atď.).

Možné osadenie : kancelárske a komerčné budovy, reštaurácie a hotely, výroby a haly ( udalosti ), rovnako ako súkromné ​​obytné priestory.

Redwell sa ukázal ako regionálny víťaz Energy Globe Award a teraz sa podieľa automaticky na národnom výbere.

Ďalšie informácie o zadávaní Energy Globe možno nájsť tu:

http://www.energyglobe.at/de_at/burgenland/