Zadajte meno a email a zašleme vám eBook zdarma

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Infračervené svetlo je WELLNESS TEPLO

Evolúcia pre ľudí je že môžeme absorbovať infračervené tepelné vlny, a tým pozitívne ovplyvňujú náš imunitný systém - je potešenie pre telo i dušu :) !

V roku 1967 navrhol Tadishi Dr. Ishikawa v Japonsku, ako prvý model s infračervenou kabínou. Tento systém bol prvýkrát použitý u lekárov. Infračervená sauna pre všeobecné použitie bola uvoľnená v roku 1981Od tej doby sa mohla úspešne uplatniť v súkromnom sektore, ako aj u rôznych odborníkov, lekárov a terapeutov v liečebných centrách, klinikách a kúpeľov, pretože infračervené teplo sa používa ako prostriedok na podporu ich liečby.

 

TEPLO, KTORÉ FUNGUJE!

Infračervené žiarenie zvyšuje prekrvenie pokožky, stimuluje metabolizmus, je veľmi hygienické, bráni rozptýleniu prachu a detoxikuje. Reumatický pacienti reagujú veľmi pozitívne na nedostatočnú cirkuláciu vzduchu a stálu vlhkosť, pacienti s astmou nemajú problém z lietajúceho prachu a majú stabilné prostredie. Alergici môžu dýchať a dýchať, pretože nie je rozvírený prach, peľ, baktérie a spóry plesní.

Podľa IGEF (teplo) posilní ľudský imunitný systém vzhľadom k vlnovej dĺžke panelov Redwell. Naše výrobky sú samozrejme TÜV certifikované a zistilo sa, ako IGEF aj TÜV sú s nízkym elektrosmogom a sú úplne bezpečné.

 

Redwell záruka kvality

Pri nákupe Redwell infračervených panelov si kúpite výrobok, ktorý bol vyrobený v najmodernejších výrobných závodoch     viac...

On-line cenová ponuka zdarma

 

Formulář byl odeslán, děkujeme.