Zadajte meno a email a zašleme vám eBook zdarma

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Čo je infrapanel Redwell ?

Infrapanely Redwell sú zložené z troch základných prvkov ktoré sa odlišujú od konkurencie, tím sú jedinečné a vysoko kvalitné s dlhou životnosťou :

  1. Patentovane nekovové karbónové vlákno, je zložené z niekoľko tisíc vlákien vyrobené za pomoci najmodernejšej NANOTECHNOLÓGIE. Vďaka svojej konštrukcii a zloženiu získali infrapanely REDWELL certifikát IGEF (minimum elektrosmogu).

    Touto jedinečnou technológiou zaručuje najdlhšiu životnosť na trhu bez porúch a servisných opráv, panel odoláva akýmkoľvek vonkajším podmienkam zvýšenej vlhkosti, prachu a vibráciám.  

  2. Jadro z prírodného akumulačného materíálu s tavným bodom cca 1 315°C a vysokou tepelnou vodivosťou rovnomerne rozkladá teplo po celej ploche infrapanelu.

    Najvyššia účinosť panelov na trhu vďaka jedinečnej technológie, predlžuje sálanie panelov do priestoru po vypnutí el. energie.

  3. Ochranu panela a dokonale rovnomerné spektrum vysokého sálania zaisťuje vysoko kvalitná emailová oceľ skladajúca sa zo zmesi ocele a skla.

 

Karbónové vlákno sa skladá z niekoľkých desiatok tisíc vlákien uložených v špeciálnom akumulačnom jadre infrapanelu. To zaručuje dokonalú elimináciu škodlivého elektrosmogu - podložené certifikátom IGEF od Medzinárodného inštitútu pre výskum elektrosmogu v Nemecku.

Jedinečnou technológiou výroby sa podarilo dosiahnuť rovnomerné rozloženie teploty po celej ploche infrapanela. Svedčí o tom snímok z termokamery najviac používaného infrapanela WE 900. Konštantnou teplotou po celom povrchu infrapanela je dosiahnutá maximálna účinnosť sálania. Pri našich produktoch je to až 95%.

Získať ebook ZADARMO

 

Zadajte meno, mesto a email a získate ebook Zadarmo:   20 dôvodov prečo vykurovať infrapanelmi Redwell

 

Redwell záruka kvality

Pri nákupe Redwell infračervených panelov si kúpite výrobok, ktorý bol vyrobený v najmodernejších výrobných závodoch     viac...

On-line cenová ponuka zdarma

 

Formulář byl odeslán, děkujeme.